אודות המשרד
צוות המשרד
תחומי עיסוק
שאלות ותשובות
צור קשר

לפגישת יעוץ

(ללא התחייבות)

מלא הפרטים ונחזור אליך בהקדם

שם
טלפון
דוא"ל
נושא

ליצירת קשר מיידי
פנה אל משרדנו
בטלפון 04-8525233
או info@bzlawoffice.co.il

תביעות ביטוח

מגוון המוצרים המוצעים היום על ידי חברות הביטוח גדול מאי-פעם. ניתן למצוא פוליסות ביטוח חיים, נכות, בריאות, סיעוד, אובדן כושר עבודה ועוד מוצרים ביטוחיים שונים. המוצרים השונים מטפלים במגוון רחב של תרחישים אפשריים בחייו של אדם, ומאפשרים לרבים לתבוע את חברות הביטוח כאשר איתרע מזלם והם נזקקים לכיסוי הביטוחי שלהם.

 

למרבה הצער, רבים אינם מודעים כלל לכל הכיסויים שמציעות פוליסות הביטוח השונות למבוטחים, ומעטים עוד יותר מצליחים להתמודד עם הטרמינולוגיה המשפטית המורכבת שלהן והתנאים הרבים הכלולים בפוליסה. לשם בחינה מעמיקה של זכאות המבוטח לכיסוי ביטוחי בקרות מקרה הביטוח, מומלץ להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בתביעות ביטוח. עורך הדין יידע להבהיר למבוטח מה כולל הכיסוי הביטוחי שלו, ויוכל להנחות אותו בכל השלבים הדרושים בדרך לקבלת הכיסוי הביטוחי.

 

כמו כן, במקרים רבים דוחות חברות הביטוח את תביעת המבוטח בטענות שונות לרבות הפרת חובת הגילוי של המבוטח, הסתמכות על חריגים הקיימים בפוליסה שחלקם מרוקנים את הכיסוי הביטוחי מתוכן ועוד, ונוצר מצב בו במשך תקופה ארוכה ולעתים במשך שנים רבות משלם המבוטח פרמיה לחברות הביטוח, אך בקרות מקרה הביטוח מתנערת חברת הביטוח מחבותה על פי הפוליסה ודוחה את תביעת המבוטח.

 

בכל מקרה בו דחתה חברת הביטוח את תביעתך והתנערה מחבותה על פי הפוליסה יש ליצור קשר במיידי עם עורך דין שמתמחה בתחום תביעות ביטוח. מומלץ לא לנהל את המאבק כנגד חברות הביטוח באופן עצמאי ללא ליווי וייצוג של עורך דין מיומן המתמחה בתחום.

 

חברות הביטוח והמבוטח אינם שווי כוחות, חברות הביטוח מנסחות את פוליסות הביטוח בלשון משפטית סבוכה, מעסיקות משפטנים, עורכי דין, חוקרים פרטיים, מומחים רפואיים והן בעלות משאבים כספיים רבים והדרך היחידה של המבוטח לאזן את פערי הכוחות התהומיים הללו היא בשכירת שירותיו של עורך דין מיומן ומקצועי המתמחה בתביעות לפי פוליסת ביטוח.

 

אי לכך, מומלץ למבוטח לפנות לעורך דין המתמחה בתחום זה של תביעות ביטוח מיד עם קרות מקרה הביטוח ורצוי לו למבוטח לא להגיש תביעה באופן עצמאי לחברת הביטוח.

 

יחד עם זאת, בכל מקרה בו נדחתה תביעתך ע"י חברת הביטוח, אל תאמר נואש ופנה לעורך דין המתמחה בתחום זה, כדי שייצג אותך במאבק כנגד חברת הביטוח.

 

משרד עורכי דין בוהדנה - זיסרמן מתמחה בניהול תביעות כנגד חברות ביטוח וקרנות הפנסיה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תחומי עיסוק